Сторінка авторки

Сторінка курсу

Сторінка авторки

Сторінка курсу

Політики та договір публічної оферти

UA | RU

 • Опис послуги та варіанти оплати

  Описом послуги вважається програма курсу, яку можна знайти на головній сторінці сайту у розділі "Програма курсу" або "Програма марафону" та iнше. Послуги навчання можна сплатити онлайн. Сервіс прийому платежів Liqpay, FONDY або за реквізитами рахунку фізичної особи. Актуальну вартість навчання можна знайти на головній сторінці сайту у розділі "Цiни". Розрахунок відбувається за актуальним курсом банку платника, оплата здійснюється в доларах, використовуючи процеси конвертації валют банку, що сплачує. Додаткові продукти знаходяться на сторінці https://qa-de-yuna.com/products. Також найактуальніші ціни знаходяться лише на цій сторінці.
  Передбачена оплати частинами.Для інтенсив форматiв:1ша частина оплачується до початку курсу.2га частина сплачується у зручну дату для учня, але не пізніше 7 днів з моменту оплати першої частини.Для повних форматiв:1ша частина оплачується до початку курсу.2га частина сплачується у зручну дату для учня, але не пізніше 30 днів з моменту оплати першої частини.У разі несплати другої частини доступ до матеріалів закривається.
  Додаткові деталі завжди вказані на сайті.

 • Політика повернення коштів

  Підставою для перегляду факту купівлі курсу є запит клієнта до служби підтримки із зазначенням його/її ПІБ, електронної адреси, підтвердження оплати у вигляді електронного листа про покупку або номера інвойсу від сервісу Liqpay/FONDY або чека при оплаті за реквізитами, а також причин, що вказують на неналежну якість послуг, що надаються. Заявки без зазначених даних не розглядатимуться.
  Повернення коштів можливе за дотримання всіх умов нижче:1. Учень подивився не менше нiж 3 уроки.2. Учень виконав ДЗ та тести для всіх цих уроків.3. Учень брав участь у опитуваннях у телеграм каналі (якщо такі були).
  Критерії, згідно з якими якість послуг вважається неналежною, визначаються помічниками викладача на власний розсуд окремо для кожного випадку. Кошти можуть бути повністю компенсовані протягом 1 місяця. За запитом на відшкодування – користуватися послугами курсу, приєднуватись до трансляції уроку або бути учасником групи учнів та iнше – заборонено.
  Компанія залишає на власний розсуд прийняття рішення щодо повернення, при цьому буде орієнтована тісно працювати з вами для пошуку чесного і справедливого рішення.

 • Політика конфіденційності

  Цим документом визначаються межі секретності та ступінь конфіденційності інформації, яку користувач надає при спілкуванні з викладачем, а також у інших каналах зв'язку.

  Згода на збирання інформації. Особиста інформація про користувача збирається з моменту старту діалогу користувача з викладачем за вказаними контактами на сайті або через заявку на сайті. Будь-яка інформація, надана користувачем, вважається такою, що користувач надає таку інформацію добровільно.

  Інформація, яка вважається особистою. Особисті дані (П.І.Б.), адреса електронної пошти, будь-які платіжні дані.

  De Yuna ніколи не вимагає від користувачів надавати генетичні та біометричні дані, інформацію, що розкриває расове чи етнічне походження користувачів, їхні політичні погляди, релігійні чи філософські переконання, членство у профспілках, а також інформацію щодо їхнього здоров'я, сексуального життя чи сексуальної орієнтації.

  За користувачем залишається право в будь-який момент відмовитися від надання особистої інформації, однак у такому разі послуги, що надаються, можуть надаватися обмежено та/або залишатися недоступними для використання, частково або повністю.

  Збір та використання особистої інформації користувача здійснюється в наступних цілях: обслуговування клієнтів, для якісного надання послуг, для аналізу даних з метою поліпшення пропонованих послуг, для здійснення зв'язку та контактів з питань, що мають відношення до транзакцій, що здійснюються користувачем, для маркетингових комунікацій, для просування та реклами продукту, для розсилок про послугу.

  Користувачі можуть відмовитися від отримання рекламно-інформаційних розсилок.

  За винятком випадків, прямо зазначених у поточних правилах, De Yuna не розголошує, не продає, не віддає, не здає в оренду чи наймання та не передає особисту інформацію користувача третім особам.

  De Yuna залишає за собою можливість розголошувати та передавати особисту інформацію користувача у випадках, якщо це відповідає вимогам закону, а також якщо таке розголошення необхідне для захисту прав компанії та/або виконання вимог судового процесу, розпоряджень чи наказів суду щодо сайту.

  У разі питань або пропозицій щодо політики конфіденційності De Yuna звертайтесь у підтримку.

 • Авторське право

  Усі матеріали, а саме, плани уроків, програма курсу, тести, презентації, матеріали для домашніх завдань, записи уроків – це власна розробка та власність викладача. Будь-яке використання цих матеріалів, не в рамках курсу – заборонено.

  Матеріали можуть бути використані лише у разі згоди на це викладача De Yuna, а також із зазначенням імені автора De Yuna label.

 • Підтримка та зворотний зв'язок

  З будь-яких питань звертатись на пошту moc.liamg%40anuy.ed.aqПри цьому вказати повне ім'я та докладний опис проблеми/питання.

 • Договiр публічної оферти украïнською мовою

  Договiр публічної оферти украïнською мовою ви можете завантажити тут

 • Договор публичной оферты на русском языке

  Договор публичной оферты на русском языке вы можете скачать здесь